Jednoduchý nástroj pro správu lhůt či revizí?

Dál už hledat nemusíte. Praktickou správu lhůt a revizí snadno zvládnete s nástrojem eLhůtník, který je součástí VTZprofi.Obsáhlá knihovna výkladových textů a ...

Revize vyhrazených technických zařízení

Jak mi pomůže VTZprofi

Platforma pro orientaci v platné legislativě

Obsáhlá a stále doplňovaná knihovna vám zajistí, že vždy budete mít přehled o vývoji v souvislosti s novou úpravou bezpečnosti VTZ. 

Proč právě VTZprofi?

VTZprofi je kvalitní zdroj informací o nové úpravě vyhrazených technických zařízeních včetně nástroje pro jednoduchou správu jejich revizí a jiných lhůt.

Vzdělávání

V multimediální sekci Vzdělávání naleznete záznamy seminářů a přednášek k vyhrazeným technickým zařízením.  

Pro koho je portál určen?

VTZprofi je určeno všem, kteří jsou odpovědní za bezpečný provoz nebo revize vyhrazených technických zařízení a dodržování lhůt vyplývajících z povinností daných legislativou. 

Správa revizí

Součástí portálu je jednoduchý on-line nástroj pro správu revizí zařízení i jiných lhůt či termínů. 

Neomezený odpovědní servis

Předplatitelé mají k dispozici odpovědní servis. Stačí poslat svůj dotaz a někdo z expertů na danou oblast do tří týdnů vypracuje odpověď.

Co získám zakoupením předplatného "VTZprofi"?

Profesní portál VTZprofi přináší uživatelům prostřednictvím nástroje SPRÁVA REVIZÍ také rychlou a jednoduchou správu lhůt, termínů a revizí. Hodí se zejména pro hlídání revizí vyhrazených technických zařízení či jiných oborových lhůt. Praktický správce umožňuje lhůty a revize:

  • zakládat,
  • upravovat,
  • doplňovat o vlastní materiály,
  • kategorizovat,
  • duplikovat,
  • rušit.

Samozřejmostí jsou automatické upomínky na e-mail uživatele.

Nástroj SPRÁVA REVIZÍ ocení všechny osoby odpovědné za jakékoliv zařízení, jež podléhá pravidelným revizím, nebo za dodržování lhůt vyplývajících z povinností daných oborovou legislativou. 

Nahrávám...
Nahrávám...